Wczytuję dane...

Coma

Tubądzin Coma

W architekturze wnętrz istnieje szereg połączeń, które gwarantują aranżacyjny sukces, dając wyjątkowy efekt wizualny. Takim kolorystycznym pewniakiem, tworzącym szlachetne połączenie, jest zestawienie bieli z granatem. Marynistyczne barwy dostosowane do współczesnych standardów to prawdziwy klasyk. W przypadku kolekcji Tubądzin Coma zastosowano ciemny, stonowany granat oraz złamaną biel w iście perłowym wydaniu. Mieszanka tych dwóch tonacji przywodzi na myśl spienioną, morską falę, która stanowi idealny motyw w łazienkach czy pokojach kąpielowych.

Tubądzin Coma – trójwymiarowa projekcja

Pierwsze spojrzenie na estetykę kolekcji Tubądzin Coma przywodzi na myśl minimalizm w najczystszej postaci. Prostota form i płaski układ są jednak tylko złudne. W przedstawionej kompozycji nie brakuje urozmaiceń. Płyty zostały wzbogacone subtelnymi wzorami przypominającymi niewyraźne kształty. Niejednoznaczny charakter został też wyrażony poprzez fakturę, na której pojawiają się ozdobne wypustki oraz niesymetryczne układy.

Linia Tubądzin Coma tylko na pozór wydaje się klarowna. W rzeczywistości zaskakuje ona nieoczywistymi rozwiązaniami. Wykorzystując jej elementy w swojej łazience, możesz cieszyć się bogactwem wzorów i faktur. Nie zwlekaj i niezwłocznie wyrusz w fascynującą podróż po świecie designu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów