Wczytuję dane...

Plain Stone

Tubądzin Plain Stone – naturalny kamień o oryginalnym charakterze

Miłośnicy jasnych wnętrz powinni być zainteresowani kolekcją znajdującą się w tej kategorii. Płytki Tubądzin Plain Stone są w stanie wydobyć piękno nawet z niewielkiego, ciemnego pomieszczenia. Popularne wzory inspirowane kamieniami i naturą można zastosować w wielu stylach aranżacyjnych. Ponadto płytki Tubądzin Plain Stone występują w wielu rozmiarach, co daje szeroki wachlarz możliwości osobom chcącym zaspokoić indywidualne potrzeby.

W kolekcji znajdują się płytki gładkie, strukturalne i eleganckie, a także geometryczna mozaika ze złoceniami. Płytki Tubądzin Plain Stone każdemu pomieszczeniu nadadzą wyjątkowy klimat i oryginalny charakter.

Wyróżnij swoje pomieszczenia z użyciem płytek Tubądzin Plain Stone

Gresy te nie są mrozoodporne, lecz z powodzeniem można używać ich wewnątrz. Nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania. Płytki Tubądzin Plain Stone wykazują też odporność na różnego rodzaju środki chemiczne zawarte w preparatach chemicznych. To kolekcja rektyfikowana, co gwarantuje zastosowanie minimalnej ilości fugi.

Gładka powierzchnia płytek sprawia, że są łatwe w czyszczeniu. Te ponadczasowe, kremowe odcienie sprawdzą się w niemal każdym stylu aranżacyjnym. Płytki Tubądzin Plain Stone najczęściej stosowane są w łazienkach, lecz mogą stanowić ciekawą dekorację i w pozostałych pomieszczeniach. Ich sercem są złocenia, a połyskujące elementy nadają wnętrzom sznytu i elegancji. Warto podkreślić, że doskonale prezentują się z mocnym, naturalnym światłem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów