Wczytuję dane...

Regal Stone

Tubądzin Regal Stone

Marzy Ci się marmurowa łazienka, ale koszty przyprawiają o zawroty głowy? Nic straconego. Przekonaj się, że równie zjawiskowy efekt można uzyskać w znacznie bardziej przystępnej cenie.

Motywem przewodnim kolekcji Regal Stone są płyty imitujące bardzo pożądany, czarny marmur. Wszystkie elementy zostały wykonane z gresu, który poza swoją nietuzinkową estetyką ma również do zaoferowania szeroką gamę walorów funkcjonalnych.

Gres stanowi połączenie naturalnych surowców. Proces jego produkcji składa się z dwóch podstawowych etapów. Przede wszystkim materiał poddawany jest suchemu sprasowaniu przy użyciu ogromnej siły naporu. Poza tym przeprowadzane jest wypalanie w temperaturze przekraczającej 1200 stopni Celsjusza.

Staranny dobór surowców oraz wyjątkowy przebieg procesu wytwarzania zapewnia szereg unikatowych właściwości. Przede wszystkim płytki są twarde i trwałe. Poza tym wykazują również nadzwyczajną wytrzymałością na oddziaływanie skrajnie niskich oraz wysokich temperatur. Kolekcja Tubądzin Regal Stone charakteryzuje się również odpornością na ścieranie oraz powstawanie zarysowań. Dzięki temu gres zachowuje nienaganny wygląd przez długie lata.

Tubądzin Regal Stone – luksusowy rodowód

W łazienkach dominują zazwyczaj jasne kolory. Przedstawiona kolekcja stoi całkowicie w opozycji do tej tendencji. Dzięki temu jesteś w stanie się wyróżnić i uzyskać rezultat, który przyciąga uwagę i nie sposób przejść obok niego obojętnie.

Finezyjna sieć białych nici rozświetla ciemną powierzchnię gresów, która wyglądem nawiązuje do tradycyjnej sztuki kamieniarskiej. Czerń w tym przypadku nie jest jednak mroczna. Można przypisać jej tajemniczą aurę, która skutecznie rozbudza ciekawość.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów