Wczytuję dane...

Goldgreen

Tubądzin Goldgreen

Z beżu i zieleni zrodziła się jedna z najbardziej egzotycznych kolekcji w naszym asortymencie. Kolory nie są jednorodne, gdyż gdzieniegdzie pojawiają się cienie oraz przebarwienia. Oczywiście zabieg jest celowy, a jego zadaniem jest próba przedstawienia choć części charakteru dalekiej Azji. Pośród gwaru, tłoku i bogactwa kolorów wyrosła wyjątkowa kultura. Inspiracje można z niej czerpać pełnymi garściami.

Niemałą ekscytację budzi dowolność, jaką masz przy aranżowaniu wnętrza. Oba warianty kolorystyczne są do Twojej dyspozycji i możesz je wykorzystać w dowolnych proporcjach. Jedna z opcji zakłada dominację beżu i ograniczenie zieleni do drobnych akcentów. Wbrew pozorom takie rozwiązanie nie zdusi unikatowego ducha tej kompozycji. Jasna tonacja stanowi bazę, dzięki której wyraziste odcienie wybrzmią z pełnym potencjałem.

Z drugiej strony jesteś w stanie całkowicie odwrócić układ i skoncentrować się na zieleni. Zdecydowanie warto wybrać taki kierunek. W końcu odcień jest jedyny w swoim rodzaju i robi piorunujące wrażenie.

Tubądzin Goldgreen – podróż do serca orientu

Motywem przewodnim są etniczne wzory. Pośród figur geometrycznych skrywają się różnorodne motywy nawiązujące do zwierząt, roślin, a także lokalnych obyczajów. Wbrew pozorom na ten chaos można znaleźć metodę i ułożyć z niego całkiem uporządkowaną wizję.

Taką aranżacją łazienki naprawdę trudno się znudzić. Każdego dnia możesz odkrywać ją na nowo i dostrzegać elementy, które wcześniej umykały uwadze. Z całą pewnością Twoi goście również będą pozytywnie zaskoczeni tym widokiem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów