Wczytuję dane...

Alami

Ceramika Tubądzin Alami – drewno czy jego imitacja?

Rektyfikowane gresy pochodzące z serii Ceramiki Tubądzin Alami są wyjątkowymi płytkami uniwersalnymi, które można z powodzeniem zastosować we wnętrzach i przestrzeniach przydomowych. Kolekcja charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem i kolorystyką. Wykonane zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami płytki gresowe Alami sprawiają wrażenie, że wykonano je z drewna.

Płytki wchodzące w skład Ceramiki Tubądzin Alami to pierwiastek natury, który został zaklęty w drewnianych słojach. Motyw ten od zawsze pobudzał wyobraźnię! Gresy drewnopodobne serii Alami dostępne są w naszej ofercie w rozmiarach 19x119,8 , 23x149,8 oraz23x179,8. Matowe wykończenie dodaje płytkom elegancji, dzięki czemu wykończone nimi pomieszczenia prezentują się niezwykle ekskluzywnie.

Ceramika Tubądzin Alami – drewno nie słabnie!

Kolorystyka kojarzącego się z drewna od zawsze cieszyła się sporym powodzeniem. Płytki Ceramiki Tubądzin Alami już od kilku sezonów potwierdzają ten trend. Wszystkie modele z tej serii są rektyfikowane, dzięki czemu kładąc je, można zastosować minimalną ilość fugi. Wysoka mrozoodporność płytek sprawia, że wytrzymają nawet najniższe temperatury.

Płytki Ceramiki Tubądzin Alami posiadają klasę antypoślizgowości R. Nasi klienci stosują je najczęściej w salonach, przedpokojach oraz łazienkach. Największe wrażenie robią jednak na tarasach, tworząc imitację parkietu. Kolekcja Ceramiki Tubądzin Alami doskonale komponuje się z chłodnymi odcieniami mebli i dodatków.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów