Wczytuję dane...

Industrio

Tubądzin Industrio – ponadczasowość w każdym stylu

Prezentujemy subtelne i eleganckie płytki, dzięki którym stworzysz aranżację, jaka nigdy Ci się nie znudzi. Płytki Tubądzin Industrio występują w kilku odcieniach beżu, szarości i grafitu. Kolekcja ta jest kwintesencją nowoczesnego minimalizmu. Pozbawiona jest zdobnych ozdób, dzięki czemu ma prawdziwie uniwersalny charakter. 

Gresy barwione w masie dostępne są w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, co zwiększa liczbę możliwości dopasowania ich do własnych potrzeb. Za sprawą Tubądzin Industrio niepowtarzalny wystrój wnętrz znajduje się na wyciągnięcie ręki! Matowe wykończenia płytek zrobią niesamowite wrażenie na każdym, kto lubi elegancko urządzone pomieszczenia.

Cechy płytek Tubądzin Industrio, za które je pokochasz!

Płytki nadają się do zastosowań zewnętrznych ze względu na wysoką mrozoodporność. Posiadają klasę antypoślizgowości R10. Dodatkowo charakteryzują się wysoką klasą ścieralności (<110 mm). To rektyfikowane modele, dzięki czemu można zastosować minimalną ilość fugi. Mnogość dostępnych odcieni sprawia, że płytek Tubądzin Industrio można użyć w niemal wszystkich pomieszczeniach: w łazience, na tarasie, w pomieszczeniu biurowym czy nawet w salonie.

Tubądzin Industrio można stosować z powodzeniem nie tylko na podłodze, ale także na ścianach. Tym samym mogą przyczynić się do powstania niebanalnych aranżacji. Dzięki swojej uniwersalności, wysokiej jakości i charakterystycznej fakturze płytki Tubądzin Industrio stworzą perfekcyjną posadzkę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów