Wczytuję dane...

Mild Garden

Tubądzin Mild Garden

Często mówi się, że cudze chwalimy, a swojego nie znamy. Tubądzin Mild Garden to kolekcja odtwarzająca piękno rodzimej przyrody w najczystszej postaci. Cała kolekcja stanowi swoisty hołd wobec krajobrazów, które można znaleźć w przeróżnych zakątkach naszego kraju.

Florystyczne akcenty stanowią jeden z najpowszechniej wykorzystywanych wzorów zarówno w modzie, jak i architekturze wnętrz. W tym przypadku popularność przyczynia się do podwyższenia poprzeczki. Stworzenie ponadprzeciętnej kompozycji wymaga wprawy i designu. Już na pierwszy rzut oka można spostrzec artystyczną duszę, na której po prostu przyjemnie jest zawiesić oko podczas codziennej toalety.

Tubądzin Mild Garden – kwiat aranżacji

Bazą aranżacji są motywy drewniane, a także bardzo subtelne kremowe tony. Z takiego fundamentu wyrastają zjawiskowe dekoracje kwiatowe. Cała kompozycja jest bardzo przytulna. Dzięki temu każda sekunda spędzona w łazience przepełnia Cię uczuciem błogości i odprężenia. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Tubądzin Mild Garden jeszcze bardziej podsyca ciepło domowego ogniska.

Twórcy w mniej lub bardziej czytelny sposób nawiązują do obrazu domu na prowincji. Rezultat przywołuje skojarzenia z kultowymi dziełami popkultury. Dzięki temu masz okazję poczuć się jak bohaterowie ulubionych filmów oraz powieści. Tubądzin Mild Garden stanowi nowoczesne spojrzenie na utarte wzorce, które zajmują szczególne miejsce w naszej świadomości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów