Wczytuję dane...

Curio

Tubądzin Curio

Zamiłowanie do perfekcji jest bardzo naturalne. W świecie, w którym panuje subiektywne podejście do estetyki trudno stworzyć uniwersalny ideał. Upragniony cel każdego odbiorcy może znajdować się w zupełnie innym miejscu. Bardzo często goniąc za absolutną doskonałością, można osiągnąć efekt przeciwny do zamierzonego.

Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie piękna tam, gdzie w teorii nie powinno go być. Warto m.in. zwrócić uwagę na zwykłe przedmioty codziennego użytku. Może się okazać, że w swoim otoczeniu mamy prawdziwe dzieła sztuki. Jednym z tego typu elementów są np. płytki Tubądzin Curio. Z ich pomocą bez trudu stworzysz nietuzinkowe kompozycje.

Płytki Curio – czar niedoskonałości w praktyce

Przedstawiona linia sprawia wrażenie, jakby była długoletnim świadkiem historii. Nonszalanckie przetarcia i przebarwienia dodają wnętrzu charakteru. Fundamentem kolekcji jest beż oraz różne warianty tej barwy. Jego jasna tonacja zapewnia niezbędną przestrzeń do wyeksponowania głównych elementów znajdujących się w pomieszczeniu.

Bardzo ważną rolę odgrywają także stonowane odcienie błękitu i zieleni, które gdzieniegdzie zostały potraktowane znamionami upływu czasu. Całość nawiązuje do niezwykle popularnego stylu nowojorskiego, który pasuje jak ulał do łazienkowych aranżacji. Niespodziewanym, ale także bardzo trafionym dopełnieniem tej stylistyki są płytki imitujące drewno.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów