Wczytuję dane...

Onice

Tubądzin Onice Energia poranka

O świcie światło jest miękkie i łagodne. Wstające słońce pobudza naturę i daje jej energię. To przeistaczanie się świata o poranku wywołało we mnie skojarzenia związane z pewnym wielobarwnym kamieniem, który zmienność barw i odcieni opanował do perfekcji w kolekcji Tubądzin Onice.

Onyks idealnie opanował wyrafinowaną grę ze światłem. Jego subtelny róż i złamana biel przynoszą przyjemne skojarzenia z budzącym się o poranku niebem. Tubądzin Onice oferowany w dwóch kolorach Onice Bianco i Onice Rosa modele w tej kolekcji oparte na pięknym onyksie. Kamień ten pięknie współgra ze światłem, co nadaje temu materiałowi poczucie szlachetności i pierwszorzędnego luksusu. Sam materiał reprezentuje moc kamienia i promieniuje jego mocą. Kolekcja polecana jest do różnych pomieszczeń, w łazience salonie oraz w kuchni. Płytki TUBĄDZIN ONICE występują w rozmiarach od 59,8 x 59,8 cm do MONOLITH w rozmiarze 119,8 x 239,8 cm. Wysoki połysk w kolekcji Tubądzin Onice nadaje płytkom świetlistość charakterystyczną dla naturalnego onyksu. Wielowarstwowy wzór płytek Tubądzin Onice Bianco i Onice Rosa stwarza wrażenie niezwykłej przezierności i przestrzenności, ukazując bogatą strukturę obrazu. Lśniące refleksy i odcienie różu, kojarzące się z tlącym się żarem, przywodzą na myśl energię poranka.

Tubądzin Onice

Charakterystyczną dla minerału przestrzenność i świetlistość uchwyciliśmy dzięki pokryciu ceramiki niesłychanie szklistą granillą. Łazienkowe wnętrza kolekcji Tubądzin Onice, podobnie jak sam onyks, są skąpane w świetle i emanują jego siłą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów