Wczytuję dane...

Aulla

Tubądzin Aulla – minimalizm w nowoczesnych wnętrzach

Chcesz, by Twój dom był jasny i przestronny? Wybierz płytki z kolekcji Tubądzin Aulla. To klasa i styl w wielkim formacie! W naszej ofercie dostępne są płytki w kolorze grafitu i szarości, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.

W kolekcji Tubądzin Aulla znajdują się między innymi płytki wielkoformatowe, dzięki czemu idealnie nadaje się ona przede wszystkim do wykańczania łazienek lub kuchni. W kolekcji tej występują płytki w czterech rozmiarach: 

  • 59,8 × 59,8;
  • 79,8 × 79,8;
  • 5,5 × 119,8;
  • 59,8 × 119,8. 

Seria posiada wykończenia matowe i jest rektyfikowana. Glazura, z której zostały wykonane gresy, wykazuje dużą odporność na mróz. Pozwala to na ich zastosowanie także na zewnątrz domu.

Na czym polega uniwersalność płytek Tubądzin Aulla?

Produkty z tej kategorii zostały stworzone z myślą o wnętrzach utrzymanych w stylu industrialnym oraz modernistycznym. Płytki Tubądzin Aulla można wykorzystać w chłodnych i stonowanych wnętrzach, ale także w przytulnych łazienkach. Kolekcja inspirowana jest jasnymi odcieniami betonu, co pozwala na ich zastosowanie na wiele różnych sposobów.

Subtelność i pewna surowość płytek Grey z kolekcji Tubądzin Aulla sprawia, że sprawdzą się one przy wykańczaniu podłóg. Mogą jednak posłużyć także do obudowy wyposażenia łazienkowego. Z kolei nieco ciemniejsze płytki Aulla Graphite można wykorzystać jako dekoracyjny akcent lub główny motyw kolorystyczny w przestronnych wnętrzach. Płytki Tubądzin Aulla cechuje wysoka klasa ścieralności i antypoślizgowości (R9).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów