Wczytuję dane...

Royal Place

Tubądzin Royal Place – urządź łazienkę, o jakiej marzysz!

Lubisz drewniane akcenty i nie chciałbyś z nich rezygnować także w przypadku łazienki? Aby zaaranżować to pomieszczenie dokładnie tak, jak tego chcesz, wybierz płytki Royal Place. Kolekcja ta przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią sobie wyrafinowany styl, perfekcyjnie wykończenie i subtelny design. Płytki Tubądzin Royal Place wprowadzą do łazienki przytulny klimat i nutę elegancji oraz mimo upływu lat będą zawsze prezentować się doskonale!

Dlaczego linia Tubądzin Royal Place to tak dobry wybór do łazienek?

Kolekcja ta obejmuje płytki drewnopodobne. Są ona znacznie lepszą alternatywą do łazienki niż deski z naturalnego drewna – dzieje się tak ze względu na dużo większą wytrzymałość ceramiki. 

Ponadto płytki Tubądzin Royal Place nadadzą szyku każdemu pomieszczeniu. Kolekcja ta obejmuje także śnieżnobiałą ceramikę, która w połączeniu z fakturą naturalnego drewna prezentuje się niezwykle elegancko.

Jakie płytki Royal Place kupisz w naszym sklepie?

Płytki z tej linii to nowy wymiar w przestrzeni, kolorze i deseniu, a nawet w filozofii projektowania. To zaskakująco uniwersalne i zaskakująco nieprzewidywalne projekty. Pozwalają łączyć klimaty i przekraczać granice wyobraźni. To nowy wymiar i nowe, niekończące się możliwości. Teraz możesz tego doświadczyć.

Linia Royal Place oczaruje tych, którzy chcą urządzić łazienkę nawiązującą do naturalnych motywów, a następnie połączyć je z eleganckimi detalami. Znajdziesz u nas płytki:

  • o fakturze naturalnego drewna – idealnie odwzorowują one strukturę drewna, a gdy są ułożone na podłodze czy na ścinanie, niemal nie sposób ich odróżnić od drewnianych paneli,
  • prostokątne, kwadratowe, a także wąskie listwy,
  • płytki, na których znajduje się zarysowana struktura mozaiki,
  • białe oraz efektownie wyżłobione i pofalowane.

Połączenie drewna i bieli to dobrze znane, ale ciągle modne zestawienie – dlatego wybierz płytki z kolekcji Tubądzin Royal Place z naszej oferty i urządź elegancką łazienkę!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów