Wczytuję dane...

Macchia

Tubądzin Macchia

Włoskie podejście do stylu jest jedyne w swoim rodzaju. Nawet pośród względnej prostoty musi pojawić się jakiś wyrazisty akcent, który skradnie uwagę. Kolekcja Tubądzin Macchia stanowi odzwierciedlenie tej idei.

Wykorzystany w tych płytkach motyw to kultowe włoskie terazzo, które do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Podobne wzory zdobią posadzki w wielu budowlach o statusie atrakcji turystycznych. 

Tubądzin Macchia – klasyka w odświeżonym wydaniu

Cała kolekcja posiada dwie twarze. Z jednej strony występują beż oraz szarość, reprezentujące tę bardziej wyważoną stronę ekspozycji. Z drugiej natomiast mamy do wyboru bardziej wyraziste propozycje pod postacią grafitu oraz błękitu. Wszystkie warianty z całą pewnością przemawiają uniwersalnym językiem stylu.

Cztery kolory pozwalają na stworzenie wielu różnorodnych konfiguracji. Można pozostać wyłącznie przy jaśniejszych albo ciemniejszych tonach. Jeśli jednak nie brakuje Ci odwagi, możesz połączyć te dwa światy. Wisienką na torcie są subtelne listwy utrzymane w metalicznej kolorystyce.

Dzięki połączeniu wszystkich dostępnych środków jesteś w stanie sięgnąć po niepowtarzalny efekt, którym oczarujesz wszystkich.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów