Wczytuję dane...

Reflection

Tubądzin Reflection – klasyka z elementami luksusu

Tubądzin Reflection to kolekcja, która cieszy się największym powodzeniem wśród miłośników jasnych, dobrze oświetlonych pomieszczeń. Płytki Tubądzin Reflection to modne akcenty dekoracyjne o delikatnej strukturze. Dzięki trójwymiarowym tłoczeniom i mnogości dostępnych rozmiarów świetnie sprawdzą się w każdej łazience, kuchni czy stylowym salonie.

Serię Tubądzin Reflection wyróżniają piękne odcienie płytek, takie jak granat oraz biel, która jest świetnym sposobem na załamanie światła i optyczne powiększenie niewielkiego pomieszczenia. Dopełnieniem takiej kompozycji mogą być białe płytki podłogowe lub gres drewnopodobny. Płytki Tubądzin Reflection to także propozycja dla osób lubiących aranżacje z akcentami w kolorze błękitnym. Wzór Navy idealnie dopasuje się do tak urządzonych wnętrz.

Dlaczego warto zdecydować się na płytki Tubądzin Reflection?

Nie tylko doskonale wyglądają, ale są przede wszystkim świetnie wykonane. Przejawia się to w wysokiej odporności na wilgoć, zabrudzenia oraz skrajne temperatury. Płytki Tubądzin Reflection mogą zostać użyte zarówno w łazience, jak i w kuchni. Coraz częściej widuje się je także w salonach i sypialniach.

Kolekcja ta zawiera wyłącznie produkty rektyfikowane, co oznacza, że nie wymagają fugowania po ułożeniu. Płytki Tubądzin Reflection tworzą przytulne i naturalne wnętrza, które wystarczy wzbogacić o dekoracyjne dodatki. To gotowa recepta dla osób, które chcą urządzić nowoczesne, minimalistyczne i skandynawskie wnętrza.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów