Wczytuję dane...

Industria

Tubądzin Industria – dekoracja ścian zgodna z każdym stylem

Ta kolekcja jest przykładem praktycznego wyposażenia wnętrza i dekoracji ścian. Płytki Tubądzin Industria wybierane są przede wszystkim ze względu na dobre parametry techniczne, ale także z uwagi na to, że pasują do praktycznie każdego stylu wnętrzarskiego. Pozwalają stworzyć przyjazne i atrakcyjne wizualnie wnętrze, a przy tym dostępne są w wielu kolorach, odcieniach i wzorach.

Seria Tubądzin Industria charakteryzuje się matowym wykończeniem. W jej ramach mamy do dyspozycji aż sześć barw: białą, beżową, brązową, grafitową, ivory i szarą. Taki wachlarz kolorystyczny sprawia, że płytki Tubądzin Industria są idealnym sposobem na doświetlenie małych i ciemnych łazienek.

Parametry, które przekonają każdego do Tubądzin Industria

Zaletą płytek z tej kolekcji jest przede wszystkim łatwość utrzymania w czystości. Zabrudzenia na płytkach Tubądzin Industria są słabo widoczne. Produkty wchodzące w skład tej kolekcji nie są mrozoodporne, lecz świetnie prezentują się zarówno na podłodze, jak i na ścianach wewnątrz domu. Cechują się wysoką klasą antypoślizgowości oraz ścieralności.

Płytki Tubądzin Industria stosowane są przez wiele osób w salonach i sypialniach, ponieważ nadają tym pomieszczeniom wyjątkowego, ciepłego charakteru. W naszej ofercie występują w rozmiarze 60,8 × 30,8. Tubądzin Industria to design, dzięki któremu można ożywić i wyróżnić konkretne sektory pomieszczenia. Odpowiednie dopełnienie dodatkami w pasujących kolorach sprawi, że przestrzeń spodoba się nawet najbardziej wymagającym domownikom.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów