Wczytuję dane...

Tender Stone

Tubądzin Tender Stone – marmur w Twoim domu

Piękne i eleganckie wnętrza znajdują się na wyciągnięcie ręki. Kolorystyka płytek Tubądzin Tender Stone to głównie jasne odcienie beżu z delikatnymi liniami w ciemniejszych barwach. Płytki te imitują marmur, a dzięki naturalnemu, łagodnemu odcieniowi rozjaśnią każdą kuchnię, łazienkę czy nawet salon. Tubądzin Tender Stone pasują do wielu aranżacji – zarówno klasycznych, jak i nowocześniejszych, bardziej minimalistycznych.

Płytki z tej kolekcji cechują się modnym, satynowym wykończeniem. Inspiracja kamieniem znalazła też odzwierciedlenie w ich wytrzymałości. Tubądzin Tender Stone są rektyfikowane i mrozoodporne. Tym samym można je układać bez konieczności użycia fugi oraz na zewnątrz, np. na balkonie.

Klasyczne gresy Tubądzin Tender Stone

Płytki występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu mogą być wykorzystane w przestronnych, jak i mniejszych pomieszczeniach. Nawet niewielka łazienka stanie się optycznie większa za sprawą jasnych barw. Tubądzin Tender Stone można kłaść na instalacjach ogrzewania podłogowego. Wytrzymałość płytek potwierdza wysoka klasa ścieralności i antypoślizgowości.

Płytki Tubądzin Tender Stone świetnie komponują się z niemal każdą armaturą łazienkową. Nie trzeba również wykonywać na nich skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Są łatwe w utrzymaniu w czystości i wykazują odporność na środki chemiczne zawarte w preparatach myjących. Stworzenie aranżacji z płytkami Tubądzin Tender Stone będzie prawdziwą przyjemnością!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów