Wczytuję dane...

Wood

Tubądzin Wood – drewno w nowych odsłonach

Natura nie znosi ograniczeń. Olśniewa bogactwem form i nieskończoną ilością genialnych rozwiązań. Czerpiemy z niej pełnymi garściami, a nasze płytki inspirowane drewnem zachwycają i pozostają w symbiozie z każdym materiałem, fakturą i wnętrzem.

Tubądzin Wood – drewno w nowych odsłonach

Rektyfikowane gresy pochodzące z serii Ceramika Tubądzin Wood są wyjątkowymi płytkami uniwersalnymi, które można z powodzeniem zastosować we wnętrzach i przestrzeniach przydomowych. Kolekcja charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem i kolorystyką. Wykonane zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami płytki Tubądzin Wood sprawiają wrażenie, że wykonano je z drewna.

Płytki wchodzące w skład Ceramiki Tubądzin Wood to pierwiastek natury, który został zaklęty w drewnianych słojach. Motyw ten od zawsze pobudzał wyobraźnię! Gresy dostępne są w naszej ofercie w rozmiarze 119,8 × 19 , 149,8x23 , oraz 179,8x23 Matowe wykończenie dodaje płytkom elegancji, dzięki czemu wykończone nimi pomieszczenia prezentują się niezwykle ekskluzywnie.

Tubądzin Wood – moda na drewno!

Kolorystyka kojarzącego się z przepychem drewna dębowego od zawsze cieszyła się sporym powodzeniem. Płytki  Tubądzin  Wood już od kilku sezonów potwierdzają ten trend. Wszystkie modele z tej serii są rektyfikowane, dzięki czemu kładąc je, można zastosować minimalną ilość fugi. Wysoka mrozoodporność płytek sprawia, że wytrzymają nawet najniższe temperatury.

Płytki Tubądzin Wood posiadają klasę antypoślizgowości R9 oraz trzecią klasę ścieralności. Nasi klienci stosują je najczęściej w salonach, przedpokojach oraz łazienkach. Największe wrażenie robią jednak na tarasach, tworząc imitację parkietu. Kolekcja Tubądzin Wood doskonale komponuje się z chłodnymi odcieniami mebli i dodatków.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów