Wczytuję dane...

Brainstorm

Tubądzin Brainstorm

Nazwa kolekcji (ang. brain storm - burza mózgów) nawiązuje do techniki, która rozwiązała niejeden spór i przyczyniła się do stworzenia niezliczonej liczby innowacyjnych rozwiązań. Wszak mówi się, że co dwie głowy, to nie jedna. W przypadku przedstawionej kompozycji tych wpływów można odnotować znacznie więcej.

Materiały w odcieniach szarości nie muszą kojarzyć się z monotonią. Płytki Tubądzin Brainstorm przełamują utarte schematy i odmieniają opinie o monochromatycznych barwach. To żywa inspiracja niesamowitą grą światła i teatrem cieni. Jaśniejsze tony wyglądają bardzo szlachetnie, podczas gdy ciemniejsze odcienie przyciągają wzrok. Pomiędzy tymi dwoma kolorami trwa nieustanna rywalizacja.

Tubądzin Brainstorm – wyjątkowa ekskluzywność

Pośród wielu bodźców wizualnych pozostaje jednak przestrzeń na równowagę. Tę funkcję pełni delikatna żyłka miedziana, która stanowi kontrastowy akcent dopełniający całą kompozycję. Metaliczny element wprowadza powiew elegancji i przywodzi na myśl stylistykę art deco, która od 100 lat urzeka naturalną zdolnością do łączenia przepychu z symetrią.

W kolekcji pojawiają się również mozaiki, które bardzo często wykorzystują obecność miedzianych tonacji. Efektem tego zabiegu jest jeszcze wyraźniejsze podkreślenie ekskluzywności całej kompozycji. Płytki Brainstorm stanowią doskonałe wykończenie łazienki, która urzeka minimalizmem i nowoczesnym charakterem, ale nie brakuje w niej kilku bardziej wyrazistych akcentów w stylistyce wnętrz.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów