Wczytuję dane...

Muse

Tubądzin Muse – innowacyjny sposób na rozjaśnienie wnętrz

Ponadczasowe wzory są w stanie przyozdobić w estetyczny sposób niemal każde pomieszczenie. Doskonałym przykładem są płytki Tubądzin Muse, dzięki którym uzyskasz niezwykły efekt glamour. Dodatkowo gresy te rozjaśniają przestrzenie bez względu na to, czy są użyte na ścianach, czy na podłodze. Płytki Tubądzin Muse przyozdobione srebrzystymi elementami dekoracyjnymi to pełna elegancja!

Płytki te stanowią ukłon w stronę przejrzystych form i jasnych, klasycznych barw. Tubądzin Muse to pozycja godna rozważenia – zwłaszcza przez osoby gustujące w prostych aranżacjach, lecz poszukujących finezyjnej nowoczesności. Kolekcja Muse przyciąga uwagę za sprawą geometrycznych, a przy tym subtelnych wzorów.

W jakich połączeniach można użyć płytek Tubądzin Muse?

Kolor przygaszonego srebra i płytki inspirowane fakturą kamienia to połączenie, które sprawi, że Twoja łazienka kojarzyć będzie się z naturą i spokojem. Płytki Tubądzin Muse to doskonała baza w szczególności dla domowych SPA. Są gwarancją nieograniczonej liczby możliwości kompozycyjnych – jednym z przykładów jest połączenie płytek ze szlachetnymi metalami i klasycznymi meblami. Na kolekcję Tubądzin Muse składają się dekory oraz mozaiki o kształcie szewronowym.

Płytki Tubądzin Muse są mrozoodporne i charakteryzują się błyszcząco-matową powierzchnią. Dodatkowo wykazują dużą odporność, gdyż ich klasa ścieralności wynosi 4. To produkt rektyfikowany, który gwarantuje zastosowanie minimalnej ilości fugi. Tubądzin Muse to wielkoformatowe płytki, których wzornictwo i lekkość rozbudzi nawet najbardziej standardowy wystrój.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów