Wczytuję dane...

Terraform

Płytki Tubądzin Terraform – poczuj luksus

Jeżeli lubisz ciekawe faktury lub kafelki wyglądem przypominające wytartą tkaninę, płytki Terraform to coś w sam raz dla Ciebie! To kolekcja, która łączy w sobie kompozycje geometrycznej mozaiki z elegancją, podkreśloną dodatkowo przez złocone ornamenty. Seria Tubądzin Terraform wyróżnia się strukturą łusek, która wprowadza do wnętrz drapieżne wzory.

Dla lepszego efektu można zestawić je z jasnymi płytkami z tej samej kolekcji. Płytki pokryte rzędami malutkich pęcherzyków, wywołujących efekt chropowatego tynku, stanowią ważną część kolekcji Tubądzin Terraform. Tym samym seria może idealnie posłużyć do wykończenia aranżacji utrzymanych w stylu loftowym czy industrialnym, ale – z odpowiednimi dodatkami – także glamour.

Szeroki wachlarz zastosowań płytek Tubądzin Terraform

Płytki z tej serii można kłaść zarówno na ścianach, jak i podłogach. Płytki Tubądzin Terraform są rektyfikowane, dzięki czemu można zapomnieć o stosowaniu szerokiej fugi. Idealnie komponują się z łagodnymi, złoconymi akcesoriami łazienkowymi. Gresy w ofercie występują w kilku rozmiarach, co pozwala im sprostać nawet najbardziej zindywidualizowanym potrzebom.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów