Wczytuję dane...

Patina Plate

Tubądzin Patina Plate

Korozja nie bez przyczyny jest odbierana jako niepożądany proces. Przyczynia się ona do obniżenia walorów estetycznych, a poza tym często świadczy też o wysłużeniu niektórych elementów. Czasem jednak skorodowane przedmioty mają na tyle niepowtarzalny urok, że zyskują charakter dekoracyjny. Takie dzieje się chociażby w przypadku oddziaływania wody i powietrza na miedziane konstrukcje. Wraz z upływem czasu na powierzchni tworzy się patynowa powłoka o charakterystycznym niebiesko-zielonym kolorze. Jednym z najpopularniejszych przykładów tego zjawiska jest Statua Wolności w Nowym Jorku.

Podobny efekt uzyskano przy projektowaniu kolekcji Tubądzin Patina Plate. Pośród surowej szarości przebijają się patynowe akcenty, które całkowicie odmieniają oblicze wnętrza. W tym przypadku nie musisz się obawiać o upływ czasu. Wnętrze zostało naturalnie postarzone i paradoksalnie wygląda przy tym jak wcielenie nowoczesności.

Tubądzin Patina Plate – gratka dla miłośników industrialnych wnętrz

Nie da się ukryć, że przedstawiona estetyka wpisuje się w industrialną konwencję. W tym przypadku płytki Tubądzin Patina Plate stanowią solidną bazę, do której wystarczy dobrać tylko pasujące elementy wyposażenia, aby stworzyć spójną całość. Nie stroń od awangardowych rozwiązań. Industrialne wnętrza często prezentują się jak spełnienie najbardziej ekstrawaganckich fantazji. Idealnym dopełnieniem łazienki będą meble wykonane z połączenia solidnego drewna i metalowych elementów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów