Wczytuję dane...

Urban Space

Tubądzin Urban Space – ponadczasowość w każdym stylu

Prezentujemy subtelne i eleganckie płytki, dzięki którym stworzysz aranżację, jaka nigdy Ci się nie znudzi. Płytki Tubądzin Urban Space występują w kilku odcieniach beżu, szarości i grafitu. Kolekcja ta jest kwintesencją nowoczesnego minimalizmu. Pozbawiona jest zdobnych ozdób, dzięki czemu ma prawdziwie uniwersalny charakter. 

Gresy dostępne są w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, co zwiększa liczbę możliwości dopasowania ich do własnych potrzeb. Za sprawą Tubądzin Urban Space niepowtarzalny wystrój wnętrz znajduje się na wyciągnięcie ręki! Matowe wykończenia płytek zrobią niesamowite wrażenie na każdym, kto lubi elegancko urządzone pomieszczenia.

Cechy płytek Tubądzin Urban Space, za które je pokochasz!

Płytki nadają się do zastosowań zewnętrznych ze względu na wysoką mrozoodporność. Posiadają klasę antypoślizgowości R11. Dodatkowo charakteryzują się wysoką klasą ścieralności (<110 mm). To rektyfikowane modele, dzięki czemu można zastosować minimalną ilość fugi. Mnogość dostępnych odcieni sprawia, że płytek Tubądzin Urban Space można użyć w niemal wszystkich pomieszczeniach: w łazience, na tarasie, w pomieszczeniu biurowym czy nawet w salonie.

Tubądzin Urban Space można stosować z powodzeniem nie tylko na podłodze, ale także na ścianach. Tym samym mogą przyczynić się do powstania niebanalnych aranżacji. Dzięki swojej uniwersalności, wysokiej jakości i charakterystycznej fakturze płytki Tubądzin Urban Space stworzą perfekcyjną posadzkę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów