Wczytuję dane...

Persian Tale

Tubądzin Persian Tale – klimat orientu w Twoim domu

Niespotykana uroda tych płytek gresowych sprawi, że szybko zrezygnujesz z zakupu drogich perskich dywanów. Tubądzin Persian Tale to luksus, po który możesz sięgnąć w każdej chwili! Persja to region, który do dziś dla wielu projektantów stanowi źródło inspiracji. Znalazło to wyraz i w naszych płytkach. Przypominają one wytarte przez czas perskie dywany. Kolekcja Tubądzin Persian Tale sprawdzi się w aranżacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Płytki Persian Tale można z powodzeniem położyć nie tylko na podłogach, ale także na ścianach. W ofercie dostępne są trzy rozmiary płytek. Pod względem struktury odchodzą od minimalizmu na rzecz bardziej wyrazistych form stylistycznych. Płytki Tubądzin Persian Tale to idealny wybór zwłaszcza do przestronnych pomieszczeń.

Nieregularne formy – Tubądzin Persian Tale zaskoczy każdego!

Płytki te charakteryzują się wysoką jakością wykonania, czego potwierdzeniem jest ich klasa ścieralności i antypoślizgowości R9. Dzięki temu Tubądzin Persian Tale można stosować w przestrzeniach, które są narażone na duże natężenie ruchu. Dostępne kolory stworzą spójne kompozycje z elementami dekoracyjnymi w kolorach jasnego błękitu, złota oraz brązu.

Płytki Tubądzin Persian Tale przywodzą na myśl zachlapane płótno. Gresy są rektyfikowane i posiadają matowe wykończenia. Walory estetyczne płytek Tubądzin Persian Tale to ich atuty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów