Wczytuję dane...

Shine Concrete

Tubądzin Shine Concrete – ponadczasowe odcienie z nutką subtelności

Kolekcja ta jest dowodem na to, że nawet mimo pochmurnej pogody każdego dnia można poczuć słoneczną aurę. Płytki Tubądzin Shine Concrete to propozycja, dzięki której każde pomieszczenie może stać się przytulne i ciepłe. Harmonijne kompozycje z wykorzystaniem tego gresu stwarzają niekończące się możliwości aranżacyjne.

W serii Tubądzin Shine Concrete dominują odcienie kremowe z dodatkami czekoladowego brązu i subtelnego złota. W większości przypadków wykończone są na wysoki połysk. Do wyboru dostępny jest bazowy, gładki wariant i modele z tłoczoną strukturą czy graficznymi wzorami. Dzięki dużej różnorodności płytki Tubądzin Shine Concrete szybko znalazły wielu wielbicieli.

Eleganckie i praktyczne płytki Tubądzin Shine Concrete

Każdy dostępny w naszej ofercie wzór jest rektyfikowany. Oznacza to, że w przypadku ich montażu zastosowana będzie minimalna ilość fugi. Płytki Tubądzin Shine Concrete w zależności od wzoru mogą być matowe lub połyskujące. Dostępne są w kilku rozmiarach, co pozwala na wcielenie w życie nawet najbardziej indywidualnych planów aranżacyjnych.

Gresy Tubądzin Shine Concrete same w sobie potrafią tak urozmaicić wystrój, że często nie wymagają żadnego uzupełnienia w postaci dodatkowych dekoracji. Ponadtoich odporność na ścieranie i wysoka klasa antypoślizgowości sprawiają, że płytki te są zawsze bezpieczną i trafioną inwestycją.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów