Wczytuję dane...

Inpoint

Tubądzin Inpoint – dla kochających słoneczną aurę

Kolekcja ta od samego początku wzbudziła duże zainteresowanie naszych klientów. W końcu płytki Tubądzin Inpoint zostały wykonane w taki sposób, aby zwracały na siebie uwagę. Są dostępne w kilku różnych rozmiarach, co stwarza wiele możliwości aranżacyjnych, także dla osób o nietypowych potrzebach. Kolekcja Tubądzin Inpoint jest w stanie dodać przytulności niemal każdemu wnętrzu.

Harmonijne kompozycje stworzone przy użyciu tych gresów do złudzenia przypominają drewniany parkiet. Wysoka jakość wykonania drewnopodobnych płytek Tubądzin Inpoint sprawia, że nie wszyscy są w stanie zorientować się, że to w rzeczywistości tylko imitacja. Płytki występują także w kolorze białym oraz czarnym, co umożliwia zachowanie klasycznego stylu.

Przytulna łazienka z kolekcją Tubądzin Inpoint

Jeżeli podobają Ci się łazienki wykończone drewnem, nie zwlekaj z zakupem wzorów z tej kolekcji. Tubądzin Inpoint to seria adresowana także do wszystkich tych, którzy chcą stworzyć skandynawskie aranżacje. Zastosowanie tych płytek gwarantuje łatwe utrzymanie powierzchni w czystości. Gresy te będą zachwycać przez długie lata.

Płytki Tubądzin Inpoint nie są mrozoodporne, a ich matowe wykończenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Każdy ze wzorów jest rektyfikowany, dzięki czemu nie ma konieczności zastosowania fug. Wysoka klasa antypoślizgowości i ścieralności potwierdzają, że płytki Tubądzin Inpoint to pewna inwestycja na długie lata.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów