Wczytuję dane...

Modern Basalt

Tubądzin Modern Basalt

Bazalt to skała wulkaniczna charakteryzująca się szarą lub czarną barwą. W naturze potrafi przybierać fantazyjne formy i zachwycać. Hipnotyzujący wdzięk został jednak zrodzony z niszczycielskiej siły przyrody i ma wulkaniczny rodowód. Z takich kamieni zbudowana jest w dużej mierze włoska Etna, która od wieków nieprzerwanie urzeka i budzi respekt wśród okolicznych mieszkańców. Bazaltowy krajobraz to też domena Islandii, która stanowi prawdziwą wizytówkę możliwości natury.

Tubądzin Modern Basalt – majestat natury w Twoim domu

Charakterystyczna czerń bazaltu została przeniesiona na grunt aranżacji wnętrz. Płytki wyróżniają się nie tylko głębokim i wyrazistym kolorem, ale również organicznym wzornictwem. Żłobienia oraz cienie umieszczone na ciemnym materiale wyglądają jakby były cierpliwie i skrupulatnie rzeźbione przez siły natury.

Motywem przewodnim kolekcji Tubądzin Modern Basalt jest jednak kontrast. Mrok bazaltu jest równoważony przez subtelną biel o nieskazitelnym charakterze. Wspólnymi siłami tworzą jedność, niczym yin i yang, czyli dwie pierwotne siły, które pochłaniają się wzajemnie, a jednocześnie nie mogą istnieć bez siebie.

Biel charakteryzuje się mniej nieregularną postacią. Została ona ozdobiona geometrycznymi kształtami, a w całej kompozycji nie brakuje symetrii. Dzięki temu akt balansu pomiędzy dwoma żywiołami dokonuje się również na płaszczyźnie formy. Ukoronowaniem całej kolekcji Tubądzin Modern Basalt są lśniące platynowe elementy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów