Wczytuję dane...

Invisible My Way Monumental

Ceramika Paradyż Invisible

Ceramika Paradyż Invisible White to kolekcja, w której odnajdziemy przepięknie żyłkowane, perfekcyjnie oddające luksus marmuru płytki gresowe w odcieniach szarości, które dodadzą naszemu wnętrzu szyku i ponadczasowej elegancji. Gresy podłogowe Ceramiki Paradyż Invisible White ożywią aranżowaną przestrzeń.

Kolekcja płytek Ceramiki Paradyż Invisible White występuje w kilku wariantach rozmiarowych :

Invisible White 60x120, Invisible White 120x120 , Invisible White 120x280 co pozwala na pobudzenie wodzy fantazji przy projektowaniu pomieszczenia z wykorzystaniem płytek podłogowych Ceramiki Paradyż Invisible White.

Odpowiedni wybór formatu płytek z kolekcji Ceramiki Paradyż Invisible White pozwoli na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni przypominającej monolityczny blok marmuru.

Kolekcja Caeramika Paradyż Invisible White z niezwykłą precyzją oddaje sieć żyłek. Powierzchnia płytki w polerowanej przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu. Ceramika Paradyż Invisible White, bez względu na to, czy zostaną położne na podłodze czy na ścianie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Invisible White Moc skryta w kamieniu

Sortuj według:
Wyświetl po produktów