Wczytuję dane...

Alveo Grey

Kolekcja płytek Domino Alveo Grey jest rozwiązaniem, które zachwyciło wielu naszych klientów. To produkty o estetyce, która na pozór wydaje się bardzo prosta, lecz po dokładniejszej analizie można przekonać się, że ceramika Domino Alveo Grey obejmuje mnóstwo przepięknych detali, wykonanych z niezwykłą starannością. Płytki pochodzą od znanego producenta, jakim jest Grupa Tubądzin, co świadczy o ich wysokiej jakości. Ceramika Domino Alveo Grey to wybór, którego nie pożałujesz!

Ceramika Domino Alveo Grey – co ją cechuje?

Ceramika Domino Alveo Grey nawiązuje swoim wyglądem do naturalnego kamienia. Wzór przedstawiony na płytkach ceramicznych z tej kolekcji zachowany jest w klasycznym odcieniu chłodnej szarości, dzięki czemu mogą one stanowić idealną bazę do aranżacji wybranego pomieszczenia, takiego jak przedpokój, salon czy kuchnia. Płytki można użyć do stworzenia monochromatycznego wystroju w odcieniach szarości lub jako element kontrastowy do bardziej żywych, zastosowanych barw. Zarówno pierwsza, jak i druga opcja sprawi, że udekorowane pomieszczenie będzie prezentować się bardzo nowocześnie.

Ceramika Domino Alveo Grey – płytki w chłodnych odcieniach

Ceramika Domino Alveo Grey obejmuje płytki gresowe w dwóch rozmiarach, czyli 59,8×59,8 cm oraz 119,8×59,8 cm, co zdecydowanie ułatwia dopasowanie ich do konkretnej przestrzeni. To produkty o modnym wykończeniu lappato, łączącym w sobie zarówno cechy matu, jak i połysku. Płytki te są ponadto niezwykle trwałe i wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów