Wczytuję dane...

Marbel

Ceramika Domino Marbel to kolekcja płytek uniwersalnych, trwałych i estetycznych, które przypadną do gustu minimalistom i wielbicielom nowoczesnych rozwiązań. Płytki te wyróżniają się delikatnym wzorem w ponadczasowym beżowym kolorze. Kolekcja Marbel to płytki doskonałe do kuchni, holu, łazienki oraz na taras, balkon, oraz wiele innych miejsc i powierzchni. 

Domino Marbel – czym się charakteryzuje?

Płytki z kolekcji Marbel to produkty o pięknym wyglądzie i prostym wykończeniu. Jest to jednak ich ogromny atut. Dzięki takiej prezencji są to płytki, które nie tylko mogą stanowić doskonałe uzupełnienie klasycznych wnętrz, lecz także być tłem lub bazą do bardziej oryginalnych i wyrazistych aranżacji, np. używając płytek ozdobnych i wzorzystych. Domino Marbel powinna zatem wpasować się w potrzeby nie tylko lubiących tradycyjne wnętrza, lecz także tych, którzy upodobali sobie pomieszczenia udekorowane w nietuzinkowy sposób.

Domino Marbel – estetyczna prostota 

Domino Marbel to płytki w beżowych i spokojnych odcieniach. Nasza oferta to warianty podłogowe takie jak Marbel Beige w dwóch rozmiarach –
59,8 × 59,8 cm oraz 119,8 × 59,8 cm. Jest to wytrzymały, chętnie wybierany przez dekoratorów wnętrz gres pokryty warstwą szkliwa w wersji matowej. Płytki Domino Marbel dopasujesz do dowolnie wybranego wnętrza, a ostateczny efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Domino Marbel to ponadto produkty cechujące się bardzo dobrą klasą ścieralności i antypoślizgowością.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów