Wczytuję dane...

Alabaster Shine

Jedną z najbardziej wyróżniających się pod względem estetyki kolekcji Domino jest ceramika Domino Alabaster Shine – to płytki, które łączą w sobie zestawienie niezwykle przyjemnych dla oka kolorów oraz nieprzeciętną grafikę. Użycie płytek z tej serii umożliwia stworzenie w swoim domu przestrzeni, w której poczujesz się niczym w tropikach. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i postaw na kolekcję Domino Alabaster Shine!

Czym wyróżnia się ceramika Domino Alabaster Shine?

Płytki gresowe z kolekcji Domino Alabaster Shine wyróżnia przede wszystkim przepiękna estetyka – to seria bazująca na jasnych odcieniach, takich jak szarości, beże czy brązy. Aby nieco zrównoważyć tę spokojną stylistykę, na płytkach użyto również rozmaitych tonacji zieleni, które pięknie kontrastują z jaśniejszymi barwami i nadają płytkom nowoczesnego charakteru. Produkty z tej kolekcji obejmują gresowe płytki podłogowe o matowym wykończeniu, lekko nawiązujące wyglądem do naturalnego kamienia, a także liczne obrazy gresowe, które zestawione ze sobą umożliwią Ci umieszczenie w wybranej przez siebie przestrzeni przepięknej grafiki, obrazującej egzotyczne liście.

Ceramika Domino Alabaster Shine – wyjątkowa, tropikalna kolekcja

Zdaniem wielu naszych klientów, ceramika Domino Alabaster Shine świetnie odnajduje się w roli płytek łazienkowych. Jej zastosowanie pozwala poczuć się jak w prawdziwym spa i stworzyć nieprzeciętną strefę relaksu, jednakże płytki z tej kolekcji można ułożyć w dowolnym pomieszczeniu, takim jak kuchnia czy przedpokój.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów