Wczytuję dane...

Blink

Ceramika Domino Blink przypadnie do gustu osobom, które preferują pomieszczenia w neutralnych barwach, zostawiających spore pole do popisu w kwestii elementów dekoracyjnych. Jest to jednocześnie kolekcja pełna płytek o rozmaitych, ciekawych wzorach, które nie są jednak zbyt krzykliwe. W przypadku poszukiwań płytek do wykończenia pomieszczeń, takich jak łazienka, kuchnia czy przedpokój, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na kolekcję, jaką jest ceramika Domino Blink.

Ogrom możliwości – ceramika Domino Blink

Płytki ceramiczne z kolekcji Domino Blink dostępne są w dwóch dominujących wariantach kolorystycznych – odcieniach szarości i beżu. Ceramika Domino Blink obejmuje płytki podobne do siebie stylistycznie, nawiązujące lekko do naturalnego kamienia, jednak występujące w wersji szarej lub beżowej. Większość z płytek ma gładką fakturę, natomiast niektóre występują w wersji o nierównomiernej, trójwymiarowej strukturze. Te nietypowe płytki to dekory, zawierające w sobie abstrakcyjne linie lub delikatne grafiki liści.

Domino Blink – stonowana elegancja

Na szczególną uwagę zasługuje również geometryczna mozaika, łącząca w sobie różne odcienie szarości. Doskonale sprawdzi się w szykownych łazienkach, kuchniach czy salonie. Zastosowanie płytek z kolekcji Domino Blink umożliwi stworzenie niezwykle efektownej aranżacji. Domino Blink to płytki o różnych rozmiarach, które warto uzupełnić efektownymi, dekoracyjnymi listwami z tej samej kolekcji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów