Wczytuję dane...

Harper

Domino Harper

Inspiracja kamieniem to motyw, który w kwestii aranżacji wnętrz z biegiem lat zyskuje na popularności. Ceramika Domino Harper to piękny przykład fascynacji minerałami, który mimo nawiązania do natury jednocześnie świetnie łączy się z nowoczesnymi elementami wystroju. Ta kolekcja płytek pozwoli Ci stworzyć nietuzinkowe wnętrze z kolekcją Harper , utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej co płytki, lub aranżację łączącą w sobie różne wzory i barwy.

Dlaczego Ceramika Domino Harper to tak interesująca propozycja?

Ceramika Domino Harper to kolekcja płytek, która łączy w sobie niepowtarzalny wygląd oraz niezwykłą funkcjonalność. Płytki z serii Ceramika Domino Harper  to produkty odporne na mróz, o powierzchni wykończonej w Lappato. Sprawia to, że gresy te nadają się do użycia nie tylko wewnątrz domu, lecz także w strefie przydomowej, używając ich jako części aranżacji tarasu, można mieć pewność, że będzie prezentował się on niezwykle stylowo.

Domino Harper – doskonała imitacja kamienia

Ceramika Domino Harper to kolekcja płytek, na których widoczne są różne odcienie beżu, a także przebarwienia charakterystyczne dla kamienia. Dzięki przedstawionemu wzorowi, przestrzenie, które wyłożono płytkami z tej kolekcji, zyskują niepowtarzalny charakter. Inwestując w płytki z tej serii można być pewnym, że stworzony przy ich użyciu wystrój przez długi czas zachowa swój niezwykły wygląd.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów