Wczytuję dane...

Margot Green

Seria Margot Green to płytki ceramiczne, które zachwycą Cię łagodną paletą barw i delikatnymi, kwiatowymi ornamentami. Ceramika Domino Margot Green wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o najmniejsze detale. Jest to kolekcja, która łączy klasyczny romantyzm i nowoczesność. Jeśli preferujesz niecodzienne rozwiązania, które pozwolą Ci stworzyć efektowne wnętrze, zapoznaj się z naszą ofertą.

Ceramika Domino Margot Green – co ją wyróżnia?

Kolekcja Margot Green to różnorodność, która pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalne aranżacje wnętrz. Bardzo duży wybór wzorów, kształtów i wymiarów płytek umożliwi wykończenie dowolnego wnętrza, przykładowo łazienki czy kuchni, w sposób łatwy i przyjemny. Ceramika Domino Margot Green to produkty takie jak płytki ścienne bądź podłogowe Margot Green czy Margot Beige, a także dekory ścienne, z jednej strony pokryte niecodziennymi wzorami, a z drugiej kwiatowym motywem. Ceramika Domino Margot Green obejmuje także gustowną mozaikę łączącą czerń, zieleń i beż. Motywem przewodnim całej kolekcji są odcienie zieleni i beżu, a także ciekawe kwiatowe lub geometryczne ornamenty. 

Ceramika Domino Margot Green – płytki z subtelnym, romantycznym i marokańskim akcentem

Dzięki ceramice Domino Margot Green z łatwością stworzysz delikatne i estetycznie prezentujące się wnętrze z nutą marokańskiego stylu. Płytki z prezentowanej kolekcji wyróżniają się przede wszystkim postarzaną, stylizowaną powierzchnią, która doskonale będzie wyglądać w aranżacjach nie tylko romantycznych i delikatnych, lecz także tych inspirowanych krajami arabskimi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów