Wczytuję dane...

Opium

Pięknie i luksusowo zaaranżowane pomieszczenia są idealnym miejscem na położenie płytek z serii Domino Opium. Prezentowana kolekcja zachwyca kolorami i licznymi subtelnymi detalami. Są to płytki bardzo wysokiej jakości, wykonane z ogromną dbałością o detale. Jeśli szukasz kolekcji płytek ceramicznych, które łączą naturalne elementy z lekko błyszczącymi dekoracjami, ceramika Domino Opium to świetna propozycja dla Ciebie.

Ceramika Domino Opium jako uzupełnienie Twojej aranżacji

Płytki ceramiczne z kolekcji Domino Opium imitują wyglądem gęsto pokryty żyłkami, naturalny kamień. Dostępne są w ciemniejszym bądź jaśniejszym odcieniu, przeplatanym złotymi żyłkami. Ceramika Domino Opium obejmuje również dekor ścienny, którego wzór łączy jaśniejsze i ciemniejsze elementy oraz wcześniej wspomniane złociste żyłki. To połączenie stonowanych kolorów z delikatnymi zdobieniami sprawia, że ceramika Domino Opium prezentuje się wyjątkowo.

Ceramika Domino Opium – duża i różnorodna oferta płytek

Płytki dostępne są w rozmiarach 30,8 × 60,8 cm oraz 59,8 × 59,8 cm, więc ich dopasowanie do pomieszczeń jest bardzo łatwym zadaniem. Oferujemy także polerowaną listwę ścienną w miedzianym kolorze, która świetnie komponuje się z płytkami. Proponowane produkty to zarówno płytki z połyskiem, jak i lappato. Przekonaj się, że ceramika Domino Opium to świetny wybór także dla Ciebie i do Twoich wnętrz. Odważ się na zmiany – wprowadź do swojego domu piękno i styl.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów