Wczytuję dane...

Dover

Ceramika Domino Dover to świetne rozwiązanie dla osób, które preferują współczesne wystroje wnętrz. Kolekcja ta w umiejętny sposób zestawia ze sobą kolory betonu i różnorodne faktury, dzięki czemu każde wykończone tymi płytkami wnętrze wygląda naprawdę interesująco. Ceramika Domino Dover obejmuje także płytki, dzięki którym do całej aranżacji można wnieść odrobinę subtelnego koloru.

Dlaczego ceramika Domino Dover prezentuje się tak oryginalnie?

Powodem, dla którego ceramika Domino Dover to tak intrygująca kolekcja, jest akcent, który w jej przypadku intensywniej położony jest na formę niż na kolorystykę – to właśnie ten aspekt sprawia, że tak świetnie wpisuje się w nowoczesne gusta. Płytki z kolekcji Domino Dover wykorzystują różnego rodzaju struktury, które sprawiają, że dekoracje wykonane przy ich użyciu są poniekąd trójwymiarowe. Kolory płytek to w głównej mierze szarość i brąz, jednak część z nich nawiązuje również do klasycznego drewna. Ceramika Domino Dover to również ciekawe, geometryczne grafiki czy prezentująca się niecodziennie mozaika w kolorze grafitowym.

Ceramika Domino Dover – nowoczesne piękno

Produkty z serii Domino Dover to płytki o powierzchni z matowym wykończeniem. Produkty te występują w różnych kształtach i rozmiarach. W przypadku płytek podłogowych, są one wykonane z niezwykle trwałego gresu szkliwionego – to nietuzinkowa kolekcja, która z pewnością zasługuje na uwagę. Stonowana kolorystyka, imitacja drewna oraz mozaiki w stylu marokańskim stanowią doskonałą propozycję do wnętrz.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów