Wczytuję dane...

Woodbrille

Ceramika Domino Woodbrille

Ceramika Domino Woodbrille to kolekcja, która daje wiele możliwości. Płytki Ceramika Domino Woodbrille utrzymane są w naturalnych kolorach. Wielbiciele subtelnych aranżacji, udekorowanych w nienachalny sposób, będą zachwyceni, kiedy wybiorą i ułożą płytki ceramiczne z tej serii w swoich domach. Warto pamiętać również o tym, że płytki Ceramika Domino Woodbrille od Grupy Tubądzin to inwestycja na długie lata – gwarancja jakości i trwałości.

Ceramika Domino Woodbrille – subtelne piękno w ciepłych kolorach 

Ceramika Domino Woodbrille to płytki, które wyróżniają się niezwykle wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Można je ułożyć zarówno na powierzchniach poziomych, jak i pionowych. Jednym z największych atutów tej kolekcji Ceramika Domino Woodbrille jest pełna swoboda w tworzeniu aranżacji przy użyciu poszczególnych płytek. Ta kolekcja ceramiki obejmuje zarówno płytki bazowe w delikatnych i ciepłych kolorach jasnego drewna, jak i dekory ścienne. 

Ceramika Domino Woodbrille – gwarancja ponadczasowej aranżacji 

Wspomniane dekory ścienne na płytkach Woodbrille to subtelne grafiki gałązek z liśćmi oraz kremowe geometryczne wzory. Produkty Ceramika Domino Woodbrille, na które warto zwrócić uwagę to również geometryczna mozaika ścienna i płytki podłogowe, które dzięki ich wytrzymałości, można układać nawet w przestrzeniach przydomowych.

Ceramika Domino Woodbrille dostępna jest w kilku różnych rozmiarach, co ułatwi zakup produktów potrzebnych do zrealizowania wymarzonego projektu. Aranżację można uzupełnić za pomocą szklanej połyskującej listwy z tej kolekcji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów