Wczytuję dane...

Tibi

Ceramika Domino Tibi

Płytki ceramiczne Domino Tibi to kolekcja, dzięki której można stworzyć niebanalnie urządzone wnętrze. Ceramika Domino Tibi łączy nowoczesność i ciekawe motywy graficzne. Płytki Ceramika Domino Tibi to modele, w których biel i czerń kontrastuje, łącząc się z przytulnym i naturalnym ciepłem drewna. To niezwykła propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. 

Niebanalne połączenie kolorów i grafik – Ceramika Domino Tibi

Ceramika Domino Tibi została zaprojektowana tak, aby umożliwić osobom dekorującym wnętrza zabawę kolorami i wzorami geometrycznymi. Kolory wybrane do tej kolekcji to w głównej mierze klasyczna czerń i biel, jednak daleko im do nudy. Część płytek Ceramika Domino Tibi to dekory ścienne, na których widnieją interesujące, geometryczne grafiki. Płytki ścienne z kolekcji Ceramika Domino Tibi to również nie tylko modele z gładką fakturą, lecz także egzemplarze z lekkimi żłobieniami. Produkty te mają powierzchnię z naturalnym matowym wykończeniem.

Ceramika Domino Tibi – niezwykłe dekory i drewnopodobne propozycje

Ceramika Domino Tibi obejmuje takie propozycje jak płytki ścienne, dekory ścienne, szklaną listwę koloru czarnego, a także przypominające drewno płytki podłogowe. Ceramika Domino Tibi prezentują się nowocześnie i elegancko. Płytki z tej kolekcji można również połączyć z innymi seriami, np. wyróżniającymi się wyrazistymi kolorami. Ceramika Domino Tibi to płytki przeznaczone do wnętrz a swoje zastosowanie znajdą w dowolnym pomieszczeniu – łazience, kuchni, czy nawet salonie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów