Wczytuję dane...

Silano

Kolekcja płytek Domino Silano to rozwiązanie łączące klasykę i nowoczesność. Ceramika Domino Silano tak samo, jak pozostałe produkty od Grupy Tubądzin, została wykonana z niezwykłą dbałością o detale. Są to płytki ceramiczne, które zastosowanie znajdą zarówno na powierzchniach poziomych, jak i pionowych. Świetnie odnajdą się jako zarówno uzupełnienie minimalistycznych, jak i bardziej wyszukanych stylizacji. Jest to uniwersalna propozycja z dużą dozą elegancji.

Subtelna paleta kolorów i klasyczna estetyka, czyli ceramika Domino Silano

Płytki z kolekcji Domino Silano nawiązują wyglądem do naturalnego kamienia, na którym są widoczne piękne i delikatne żyłki. Kolory dominujące w tej kolekcji to odcienie delikatnego beżu i ciepłego brązu, całość dopełnia natomiast matowe wykończenie. Ceramika Domino Silano nadaje się do użycia zarówno w przypadku różnych pomieszczeń wewnątrz domu, jak i w przestrzeni przydomowej. Można zastosować ją zatem w łazience, salonie, na tarasie, czy w innym wybranym miejscu. Pozwoli na stworzenie eleganckiej i ponadczasowej aranżacji.

Ceramika Domino Silano – klasyczne i estetyczne piękno 

Klasyczna paleta kolorystyczna sprawia, że płytki z kolekcji Silano świetnie nadadzą się do wykorzystania zarówno podczas tworzenia tradycyjnej, jak i nowoczesnej aranżacji. Ceramika Domino Silano dostępna jest w dwóch rozmiarach, czyli
59,8 × 59,8 cm oraz 119,8 × 59,8 cm, dzięki czemu poszczególne płytki łatwo dopasować do preferowanych wymiarów dekoracji. Płytki z kolekcji Domino Silano to zachwycająca i gustowna propozycja.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów