Wczytuję dane...

Willow

Ceramika Domino Willow

Niejedna osoba chciałaby zastosować w swoim domu panele, jednak martwi się o ich trwałość i ryzyko uszkodzeń różnego pochodzenia. Właśnie dlatego ceramika Domino Willow jest tak dobrym wyborem – imituje klasyczne drewno, mając przy tym korzystne właściwości płytek ceramicznych. Ceramika Domino Willow to zatem wybór nie tylko niezwykle estetyczny, lecz także funkcjonalny.

Czym wyróżnia się ceramika Domino Willow?

Płytki ceramiczne z kolekcji Domino Willow przypominają drewno w dwóch naturalnych odcieniach: jaśniejszym, wpadającym w beż oraz nieco ciemniejszym, cieplejszym. Są to płytki drewnopodobne, które nadają się właściwie do każdego wnętrza. Jasne odcienie naturalnego drewna to świetny wybór w przypadku kuchni, salonu, a nawet łazienek. Płytki te stosować można również w przestrzeni przydomowej, przykładowo na balkonie czy tarasie. Produkty te mogą bez problemu zastąpić drewniany parkiet lub panele, pomagając łatwiej utrzymać czystość w pomieszczeniach.

Domino Willow – znakomita imitacja drewna

Płytki Willow są mrozoodporne i antypoślizgowe – dzięki temu będą znakomicie spisywać się na zewnątrz. Gresy z tej kolekcji mają matowe wykończenie, co potęguje wizualne wrażenie naturalności, w efekcie stanowią świetny wybór w przypadku przyjaznych, ciepłych wnętrz. Domino Willow dostępna jest w jednym rozmiarze – 59,8×14,8 cm. Można stwierdzić, że inwestycja w te płytki jest inwestycją na lata – są one bowiem niezwykle wytrzymałe i przez długi czas zachowują swój estetyczny wygląd.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów