Wczytuję dane...

Margot Blue

Ceramika Domino Margot Blue to połączenie klasyki z nutą nowoczesności. Są to wysokiej jakości płytki pochodzące od znanego producenta – Grupy Tubądzin, które mogą stać się głównym elementem dekoracji dowolnego wnętrza i w niepowtarzalny sposób odmienić jego charakter. Margot Blue to płytki, którymi udekorować można m.in. łazienkę, dzięki czemu jej wystrój zamieni się w luksusowe domowe SPA. Poznaj naszą rozbudowaną ofertą ceramiki Domino Margot Blue.

Ceramika Domino Margot Blue – wysoka jakość wykonania i znakomicie dobrane kolory

Czym wyróżnia się ceramika Domino Margot Blue? Są to ceramiczne płytki o lekko postarzanej strukturze, wśród których każda stała się miniaturowym dziełem sztuki. Jest to kolekcja, która łączy kremowe i niebieskie odcienie, dzięki czemu udekorowane nimi wnętrze koi zmysły. Nie są to jednak jedynie stonowane kolory – ceramika Domino Margot Blue to także błyszczące akcenty i piękne ornamenty w wyrazistych kolorach. Dostępne produkty to m.in. klasyczne płytki ścienne, ale też nieoczywiste mozaiki ścienne, dekory ścienne, czy płytki podłogowe. 

Elegancja i dbałość o detale, czyli ceramika Domino Margot Blue

Ceramika Domino Margot Blue jest nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. Wszystkie płytki charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz dopracowane detale. Są to płytki w subtelnych, ale przyciągających uwagę kolorach, dzięki którym każde wnętrze można odmienić niezbyt dużym nakładem sił. Co więcej, dzięki dostępnym w naszej ofercie listwom w odcieniach złota i srebra kolekcję możesz odpowiednio dopasować do elementów wyposażenia danego wnętrza zarówno w chłodnej, jak i ciepłej tonacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów