Wczytuję dane...

Entina

Ceramika Domino Entina to jedna z topowych propozycji, jeśli chodzi o parametry świadczące o wytrzymałości produktów. Jest to kolekcja płytek ceramicznych, które poleca się stosować na powierzchniach poziomych, jednak wedle własnego upodobania można korzystać z nich również w inny sposób.

Dlaczego ceramika Domino Entina jest tak dobrym wyborem?

Ceramika Domino Entina to kolekcja, która na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo niepozorna. Płytki z tej serii bazują na szarym kolorze i delikatnej strukturze, co stanowi jednak wielki atut tej serii – dzięki tak prostej stylistyce płytki te niezwykle łatwo jest dopasować do pozostałych elementów aranżacji. Są to produkty nowoczesne, które świetnie prezentować się mogą zarówno w otoczeniu o podobnej kolorystyce, jak i zupełnie odmiennej.

Ceramika Domino Entina – płytki do wnętrz i nie tylko

Ceramika Domino Entina obejmuje płytki podłogowe w dwóch rozmiarach: 59,8×59,8 cm oraz 119,8×59,8 cm. Gres szkliwiony z tej kolekcji ma powierzchnię o matowym wykończeniu. Płytki przeznaczone są do użytku zarówno wewnątrz domu, np. w kuchni, przedpokoju i łazience, jak i w strefie przydomowej – dzięki swoim właściwościom mrozoodpornym; ponadto gresy te są antypoślizgowe, a także są wysoko odporne na ścieranie. Dzięki tym cechom są idealne do wykończenia kuchni, łazienki, a nawet tarasu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów