Wczytuję dane...

Salia

Duży katalog produktowy naszego sklepu obejmuje m.in. płytki imitujące drewno, takie jak ceramika Domino Salia. To stylowa kolekcja o wszechstronnym charakterze – pozwala zarówno uzupełnić jasny monochromatyczny wystrój wnętrza, jak i może tworzyć kontrast z ciemniejszymi i wzorzystymi elementami aranżacji. Ceramika Domino Salia to płytki, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Naturalne motywy i ceramika Domino Salia

Ceramika Domino Salia to produkty, które przede wszystkim pięknie się prezentują. Płytki mają subtelny beżowy kolor. Jest to gres szkliwiony, który wyglądem przypomina ponadczasowe drewno często używane w aranżacjach wnętrz. W prezentowanej kolekcji dostępne są modele imitujące bielone drewno. Stanowią świetnie uzupełnienie etnicznych wzorów i naturalnych materiałów. Ceramika Domino Salia może jednak wyglądać estetycznie również we wnętrzach o innym wystroju np. nowoczesnym.

Ceramika Domino Salia – natura i piękno

Domino Salia to płytki, które swoje miejsce znajdą w dowolnie wybranym pomieszczeniu albo na zewnątrz (są odporne na wpływ warunków atmosferycznych). Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i mają stylowe matowe wykończenie. Dostępne w naszym sklepie płytki Domino Salia mają wymiary 59,8 × 14,8 cm, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do różnego rodzaju powierzchni, nawet o niestandardowych rozmiarach. Ceramika Domino Salia może być używana zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych – tak naprawdę ograniczenie stanowi tu jedynie wyobraźnia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów