Wczytuję dane...

Aspen

Domino Aspen

Jeśli chodzi o ponadczasowy element aranżacji wnętrz, niekwestionowanym liderem jest drewno, dlatego też producent marki Domino, czyli Grupa Tubądzin, postarał się również o ceramikę imitującą ten klasyczny, stylowy materiał. Ceramika Domino Aspen znajdzie wielu wielbicieli zarówno wśród miłośników tradycyjnych, ciepłych, przytulnych wnętrz, jak i tych w stylu skandynawskim.

Domino Aspen – czym się charakteryzuje?

Ceramika Domino Aspen to kolekcja, która świetnie wpisuje się w klimat salonu. Jest to spowodowane tym, iż płytki te utrzymane są w neutralnej tonacji kolorystycznej. Każdy z modeli Ceramika Domino Aspen nawiązuje do naturalnego drewna – od bardzo jasnego, przez nieco ciemniejsze, aż po brązowe tonacje. Neutralne barwy Ceramika Domino Aspen mogą stanowić świetną bazę wystroju pomieszczenia takiego jak salon, przedpokój, czy inna wybrana przestrzeń.

Domino Aspen – piękno w stonowanej stylistyce

Ogromnym atutem jest to, że płytki ceramiczne Ceramika Domino Aspen bez problemu współgrają z ogrzewaniem podłogowym. Jest to zatem model, który stosować można nawet w pomieszczeniach takich jak łazienka, gdzie bardzo często stosowane jest ogrzewanie podłogowe. Ceramika Domino Aspen znajdzie zastosowanie zarówno wewnątrz domu, jak i w przestrzeniach przydomowych. Użycie płytek z kolekcji Ceramika Domino Aspen pozwoli na stworzenie aranżacji, która zachwyci domowników i gości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów