Wczytuję dane...

Amparo

Ceramika Domino Amparo to kolekcja płytek, które umożliwią stworzenie niezwykle harmonijnego wnętrza. Kojarzy się ona z japońskim stylem, który jest kwintesencją równowagi i spójności. Płytkami z tej serii zachwycone będą zarówno osoby, które upodobały sobie stonowane i spokojne wnętrza, jak i te poszukujące spokojnej bazy do nieco bardziej szalonych elementów aranżacji. Ceramika Domino Amparo pochodzi od renomowanego producenta – Grupy Tubądzin, którego produkty znane są z wysokiej jakości i przystępnych cen.

Nawiązanie do natury, czyli ceramika Domino Amparo

Ceramika Domino Amparo to gresy polerowane o klasycznej, lecz wciąż niezwykle efektownej stylistyce. Swoim wyglądem nawiązują do naturalnego kamienia w odcieniach szarości, poprzetykanego jaśniejszymi, białymi żyłkami. Wrażenie naturalności potęguje wykończenie powierzchni płytek – lappato. Produkty z kolekcji Domino Amparo to świetny wybór do dowolnej przestrzeni, takiej jak łazienka, kuchnia czy przedpokój. Gres z tej kolekcji można stosować również na zewnątrz – płytki są odporne na mróz – mogą zatem zdobić również np. taras.

Ceramika Domino Amparo – płytki do każdego wnętrza

Ceramika Domino Amparo to płytki gresowe dostępne w dwóch rozmiarach – 59,8×59,8 cm oraz 119,8×59,8 cm. Mogą stanowić zarówno dekorację ścian, jak i podłóg, ponieważ są to produkty niezwykle wytrzymałe, przez długi czas zachowujące swoją elegancką estetykę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów