Wczytuję dane...

Walnut

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz, drewno wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Kojarzy się ono przede wszystkim z przytulnością i spokojem. To m.in. dlatego ceramika Domino Walnut stanowi tak popularny wybór wśród produktów dostępnych w naszym sklepie. Do pozostałych powodów należą: przystępna cena oraz trwałość oferowanych płytek ceramicznych. Pochodzą one od renomowanego producenta, jakim jest Grupa Tubądzin.

Ceramika Domino Walnut – uniwersalne płytki do współczesnych i tradycyjnych wnętrz

Ceramika Domino Walnut to kolekcja płytek, która na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie jak drewniane panele. Dzięki tym drewnopodobnym płytkom łatwo zaaranżujesz przestrzeń, która będzie kojarzyć się z domowym ciepłem i naturą. Oferowane płytki są dostępne w dwóch odcieniach brązu – jaśniejszym i ciemniejszym. Ich powierzchnia wykończona została w sposób matowy, co potęguje wrażenie naturalności.

Ceramika Domino Walnut – naturalna i estetyczna prostota 

Ceramika Domino Walnut to popularny gres szkliwiony, który jest znany ze swojej dużej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne, i zarysowania. Dlatego że są to płytki, które można położyć zarówno wewnątrz domu, jak i poza nim, cechują się one również niepodatnością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkty te stosować można zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych. Dostępne są w rozmiarze 59,8 × 14,8 cm, dzięki czemu można łatwo dopasować je do dowolnej powierzchni danego pomieszczenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów