Wczytuję dane...

CitheTILES

Cithetiles - Ferro

Dla osób szukających nietuzinkowych rozwiązań producent Cithetiles stworzył kolekcję płytek Ferro, które naśladują metal. Ta stylowa kolekcja Ferro doda wnętrzom łazienek bardzo nowoczesnego wyglądu, coraz częściej spotykanego we wnętrzach mieszkań i domów. Metal jako materiał w kolekcji Ferro doskonale złamie szyk betonu.

Gresy Cithetiles z kolekcji Ferro występują w trzech rodzajach : Ferro Blue 59x120 , Ferro Gold 59x120 oraz Ferro Silver 59x120

Kolekcja Ferro od Cithetiles wpisuje się w aktualne trendy i oczekiwania projektantów. Płytki metalizowane w architekturze użytkowej kojarzą się, z surowym i oszczędnym stylem. Gresy Cithetiles Ferro zyskują coraz większe zainteresowanie i są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących nowoczesność i niepowtarzalną elegancję. Cithetiles Ferro można stosować zarówno na podłogach w mieszkaniu, salonie, czy nawet w biurze, ale również płytki Ferro będą wyglądać świetnie na ścianach. W kolekcji Ferro powierzchnię płytek metalizowanych zdobią rdzawe, połyskujące przetarcia, sprawiają że dzięki kolekcji Cithetiles Ferro stworzymy nowoczesne, minimalistyczne, ale także przytulne wnętrza. Kolekcja Ferro od producenta Cithetiles oferuje szeroki wybór płytek metalizowanych do tworzenia bardzo indywidualnych i dizajnerskich rozwiązań.

Dlatego płytki metalizowane stanowią doskonałe rozwiązanie do twojego wnętrza. Każdy z nas znajdzie w nich coś, co pobudzi wyobraźnię w aranżowaniu własnego pomieszczenia. Cithetiles Ferro posiada cechy, które skłaniają do zakupów : po pierwsze funkcjonalność, wytrzymałość, oraz łatwość w utrzymaniu czystości i przyciągają wzrok nawet największego laika designu. Taki efekt możemy zagwarantować wybierając płytki metalizowane Ferro od producenta Cithetiles.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.