Artisan Fabresa | modneplytki.pl , Fabresa Artisan Blanco 10x20 , Artisan - Fabresa , Płytki producenta Fabresa , Fabresa - modneplytki.pl , Hiszpańskie płytki Fabresa Ceramica , Fabresa Plaqueta
Wczytuję dane...

Fabresa

Fabresa – płytki akcentujące zmiany w aranżacjach 

Urządzając łazienkę, kuchnię lub salon chcesz stworzyć fantazyjną i nieszablonową aranżację? Jeśli tak, hiszpańska firma Fabresa ma do zaproponowania wspaniałe wzornictwo i najwyższą jakość płytek ceramicznych. Miłośnicy ekstrawaganckich rozwiązań, niebojący się używania mocnych barw, takich jak żółć, pomarańcz czy róż, stanowiących duży kontrast dla białej armatury, wybierają firmę Fabresa. Płytki ceramiczne dla spokojniejszych i bardziej klasycznych wnętrz dostępne są w tradycyjnej bieli, beżach czy odcieniach szarości.

Fascynujące wzory i faktury powierzchni

Bardzo przytulnie i ciepło będzie wyglądała łazienka czy kuchnia z drewnopodobnymi płytkami na podłodze. Charakterystyczne dla firmy Fabresa są także wzory nawiązujące do natury: kwiaty czy owoce. Fabresa specjalizuje się również w bardzo ciekawych płytkach patchworkowych, nawiązujących do popularnej techniki łączenia skrawków różnego rodzaju tkanin. Tego rodzaju płytki pozwalają na ułożenie kompozycji, która trafi idealnie w Twoje gusta. Intrygująco prezentują się i na ścianach, i podłodze.

Fabresa ma w swojej ofercie płytki gresowe odporne na dużą wilgotność oraz zabrudzenia. Mogą być one używane na przykład na ścianach i podłodze w kuchni. Fabresa jest mocno zorientowana na jakość swoich produktów i bogate wzornictwo. Bardzo ceni ekologiczne rozwiązania w procesie produkcyjnym i wykorzystuje jak najmniej inwazyjne dla środowiska naturalnego technologie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów