Golden Tile: Płytki ceramiczne i gres , Katalog | Golden Tile , Płytki Golden Tile | sklep internetowy opocznoglazura.pl . Płytki Golden Tile , Golden Tile opocznoglazura.pl , Golden Tile Gres
Wczytuję dane...

Golden Tile

Golden Tile, czyli płytki z historią

Ta firma to przede wszystkim kawał burzliwej i pasjonującej historii. Wszystko zaczęło się w latach 30. ubiegłego stulecia. Zakład miał już ruszać z produkcją, ale na przeszkodzie stanęła wojna. W tej sytuacji priorytety diametralnie się zmieniły, a więc na realizację planów trzeba było poczekać. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Już w 1946 roku pierwsze artykuły ceramiczne ujrzały światło dzienne. Jednym z głównych punktów oferty były płytki przeznaczone do różnych pomieszczeń.

Przedsiębiorstwo Golden Tile z całą pewnością nie było tylko niemym świadkiem historii. Wręcz przeciwnie, ukraiński producent odegrał znaczącą rolę na lokalnym gruncie. Wiele zabytkowych budynków usytuowanych na terenie Ukrainy zostało wykończonych przy pomocy rozwiązań wywodzących się właśnie z linii produkcyjnych tej firmy.

Golden Tile płytki – asortyment pod znakiem różnorodności

Ukraiński producent nieustannie udowadnia, że granice kreatywności można przesuwać bez końca. To podejście zaowocowało stworzeniem wyjątkowo zróżnicowanej oferty. Pośród kompozycji z najnowszych kolekcji nie brakuje inspiracji wydobytych z lokalnej tradycji, a jednocześnie projektanci chętnie zerkają w kierunku najgorętszych trendów trwającego sezonu. Te postawy nie muszą się wykluczać. W tym przypadku udaje się stworzyć sprawnie funkcjonujący kompromis stanowiący o sile przedstawionej firmy.