Golden Tile Street Line , Golden Tile Gres szkliwiony Street Line , GRES STREET LINE , Płytki Street Line Golden Tile , Płytki Golden Tile Street Line Light Grey , Płytki Golden Tile Street Line
Wczytuję dane...

Street Line

Golden Tile Street Line

Kolekcja płytek Domino Golden Tile Street Line jest rozwiązaniem, które zachwyciło wielu naszych klientów. To produkty o estetyce, która na pozór wydaje się bardzo prosta, lecz po dokładniejszej analizie można przekonać się, że Golden Tile Street Line obejmuje mnóstwo przepięknych detali, wykonanych z niezwykłą starannością. Płytki pochodzą od producenta, jakim jest Golden Tile , co świadczy o ich wysokiej jakości. Golden Tile Street Line to wybór, którego nie pożałujesz!

Golden Tile Street Line – co ją cechuje?

Golden Tile Street Line nawiązuje swoim wyglądem do naturalnego kamienia. Wzór przedstawiony na płytkach ceramicznych z tej kolekcji zachowany jest w klasycznym odcieniu chłodnej szarości, dzięki czemu mogą one stanowić idealną bazę do aranżacji wybranego pomieszczenia, takiego jak przedpokój, salon czy kuchnia. Płytki można użyć do stworzenia monochromatycznego wystroju w odcieniach szarości lub jako element kontrastowy do bardziej żywych, zastosowanych barw. Zarówno pierwsza, jak i druga opcja sprawi, że udekorowane pomieszczenie będzie prezentować się bardzo nowocześnie.

Golden Tile Street Line – płytki w chłodnych odcieniach

Golden Tile Street Line obejmuje płytki gresowe w dwóch rozmiarach, czyli 60x60 cm oraz 60x120 cm, co zdecydowanie ułatwia dopasowanie ich do konkretnej przestrzeni. To produkty o wykończeniu matowym. Płytki te są ponadto niezwykle trwałe i wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów