Wczytuję dane...

Halcon

Halcon – płytki w wakacyjnych klimatach

Po zagranicznych wojażach w rejonie Morza Śródziemnego wracamy do domów, marząc by chociaż cząstkę tego klimatu i wyrazistych kolorów zatrzymać przez cały rok. Jest to możliwe, jeśli tylko wykorzystamy ogromną ofertę importowanych płytek hiszpańskich producentów. Firma Halcon istnieje od pięćdziesięciu lat. Wyspecjalizowała się w produkcji płytek, które łączy charakterystyczna kolorystyka. Jasne i klasyczne wzory płytek są świeże jak delikatna morska bryza. Przynoszą ukojenie i doskonale współtworzą klasyczne aranżacje wnętrz.

Płytki z charakterem o ciekawej kolorystyce

Mocne południowe kolory, z których można tworzyć zindywidualizowane, zachwycające barwami mozaiki to atuty marki Halcon. Płytki te możemy położyć zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Ułożone w łazience stanowią intrygujące tło dla bieli armatury. Doskonale oświetlone przenoszą nas w czas wakacyjnego relaksu. Do kuchni, która często jest sercem domu skupiającym rodzinę, wprowadzają przyjazną i ciepłą atmosferę. 

Iberyjski klimat nieustannie inspiruje projektantów marki Halcon. Płytki ozdobione nastrojowymi kwiatowymi motywami w pastelowych kolorach dodają delikatności aranżacji. Płytki drewnopodobne to kolejna propozycja warta przemyślenia. Faktura drewna w rozmaitych odcieniach idealnie nadaje się na taras czy balkon.

Dokładność i precyzja wykonania płytek Halcon jest możliwa dzięki technologii druku cyfrowego wykorzystywanego podczas produkcji. Dla firmy Halcon bardzo istotna jest dbałość o środowisko naturalne – np. poprzez wykorzystywanie produktów z recyklingu. Jeżeli chcemy zachować śródziemnomorski styl i charakter naszych wnętrz, wybierzmy produkty firmy Halcon.