Wczytuję dane...

Tiziano

Tiziano matowy marmur

Kolekcję Tiziano od hiszpańskiego producenta Halcon Ceramicas reprezentują matowe gresy w stylu marmu.

Halcon Tiziano to kolekcja, w której odnajdziemy przepięknie żyłkowane, perfekcyjnie oddające luksus marmuru płytki gresowe, które dodadzą naszemu wnętrzu szyku i ponadczasowej elegancji. Gresy Halcon Tiziano w odcieniach bieli, muśnięte szarym kolorem, rozświetlą i ożywią aranżowaną przestrzeń. Kolekcja Halcon Tiziano pozwala na pobudzenie wodzy fantazji przy projektowaniu pomieszczenia z wykorzystaniem płytek Halcon Tiziano. Przy zastsowaniu minimalnej spoiny do płytek w kolekcji Halcon Tiziano pozwoli na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni przypominającej monolityczny blok marmuru.

Utrzymana w bieli kolekcja Halcon Tiziano z niezwykłą precyzją oddaje sieć żyłek. Powierzchnia płytki Halcon Tiziano przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu. Płytki typu Halcon Tiziano z łatwością pozwolą zaprojektować minimalistyczne wnętrze.

Halcon Tiziano, bez względu na to, czy zostaną położne na podłodze czy na ścianie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Kupując produkty z serii Halcon Tiziano dokonujesz właściwego wyboru. Będziesz usatysfakcjonowany nie tylko jakością materiału , ale również tym jak płytka Tiziano prezentuje się we wnętrzu , to kolekcja która daje gwarancję stylu i jakości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów